Start Křivoklát

Stránky musherského klubu č. 36
Start Křivoklát

Proběhlé ročníky

Průběh závodů 25.-26.10.2008

Závody skončily a sponzorovány byly:

PG Rakonou Rakovník,

Pivovarem Bakalář Rakovník,

Obcí Nový Dům,

Chovatelskými potřebami Marie Borseková Rakovník

a hotel Sýkora v Křivoklátě nám zdarma zapůjčil stoly a židle.

Všem děkujeme!

Dále patří díky všem členům klubu a také Pepovým přátelům za všechnu pomoc a speciální dík patří Janě Holé, která nám bez odměny dělala veterinární dozor a pomáhala Petře Davidové při registraci závodníků. Také velké díky Petře Davidové za sehnání nových sponzorů a veškerou pomoc. Jestli jsem na někoho zapomněla nebo nejmenovala, moc se omlouvám. Všem vám patří velký dík!

Závodů se zúčastnilo 67 závodníků, výsledky si můžete prohlédnout zde: http://www.mushing.cz/index.php?kod=&modul=zavody&m1=vysledky&rok=2008&czavodu1=11 Nějaké fotky naleznete v naší fotogalerii a s časovým odstupem obdržíte i DVD.

O tom, jak závody proběhly se můžete dočíst třeba na stránkách Jany a Vítka Holých http://hrobnici.blog.cz nebo z pohledu nejmladších závodníků na http://honzikuv-turisticky.blog.cz , kde najdete i spoustu dalších fotek. Jiné jsou i zde: http://picasaweb.google.cz/ivan.alscher/NovyDum200802# nebo zde: http://sibpaws.rajce.idnes.cz/Novy_Dum_2008/  , nebo zde: http://zdorky.rajce.idnes.cz/Novy_Dum/ Velmi kvalitní fota naleznete zde: http://www.fotogalerie.cz/rostak/54475-musherske-zavody-novy-dum-25-26102008

Příští rok se těšíme zas!

 

Žádné komentáře
 
připomínky ke stránkám pište na startkrivoklat@seznam.cz